Kancelář U3V MU se nachází opět v místnostech č. 352 a č. 353 ve 3. patře v budově na Komenského náměstí 2.

Napsali o nás: Koronavirus vzdělávání na U3V MU nezastavil

Skutečnosti, že se vzdělávání na Univerzitě třetího věku nezastavilo ani v době koronavirové si všimla také média, například časopis Revue 50+ nebo městské zpravodaje.

9. 7. 2020

Vzdělávání na Univerzitě třetího věku MU nezastavila ani pandemie koronaviru a přerušení kontaktní výuky. Senioři měli možnost vzdělávat se online a z pohodlí domova.

V této souvislosti napsali o aktivitách U3V MU nejrůznější tištěná média.

Časopis Revue 50 plus se v čísle 5-6/2020 věnoval především kurzu fotografie online, který probíhal skrze sociální sítě.

Napsali o nás také v brněnském měsíčníku Šalina, konkrétně v čísle 6/2020.

O vzdělávání na U3V MU v době koronaviru včetně pozvánky na přihlašování na další akademický rok informovaly také zpravodaje jednotlivých městských částí a z nejbližšího okolí, například Zpravodaj Brno-střed (v čísle 6/2020) - viz níže; a další: