Aktuálně z dění na U3V

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 12 Další

Nenechte si nic ujít!

Nastavte si odebírání našeho newsletteru, ve kterém Vás budeme pravidelně informovat o nových kurzech, dalších aktivitách U3V a vybraných celouniverzitních akcích.

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání Newsletteru U3V MU - Uděluji Masarykově univerzitě, se sídlem Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, jakožto správci osobních údajů, souhlas se zasíláním Newsletteru U3V a informací týkajících se nabídek vzdělávacích aktivit a dalších akcí či obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. na níže uvedenou e-mailovou adresu. Moje kontaktní e-mailová adresa bude sloužit jen pro interní účely Masarykovy univerzity a nebude poskytnuta třetím osobám.

Načítám...