Ekonomie pro každého

21. 1. 2020

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

dovolujeme si Vás informovat, že opakujeme kladně hodnocený kurz, který probíhal v loňském semestru s názvem Ekonomie pro každého.

Lektoři Ekonomicko-správní fakulty MU Vás seznámí se základy ekonomického myšlení a principy fungování ekonomiky. Kurz obsáhne zásadní témata z oblasti ekonomie, která ovlivňují ekonomickou situaci seniorů.

Kurz bude probíhat od 4. 2. 2020 do 16. 3. 2020. První tři přednášky se uskuteční v úterý od 10.00 do 11.30 hod. a další čtyři přednášky proběhnou v pondělí od 10.00 do 11.30 hod. vždy na Komenského nám. 2, zasedací místnost č. 300.

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

Jelikož se jedná o opakování předešlého běhu, mohou se přihlásit ti, kteří se v loňském roce nemohli kurzu zúčastnit.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky.

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00) nebo bankovním převodem. Variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky.

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týdne zprávu z Obchodního centra MU (obchod@mail.muni.cz), v jejíž příloze naleznete fakturu s pokyny k platbě. Platbu prosím proveďte co nejdříve.

Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu. V opačném případě bude přihláška stornována a místo nabídnuto jinému zájemci.

Těšíme se na Vaši účast!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info