Města a pandemie Covid-19

Poslední přednáškou cyklu Pandemie v celospolečenských souvislostech je přednáška od Mgr. Jana Dostalíka, Ph.D., který působí na Katedře enviromentálních studií na Fakultě sociálních studií MU. Přednáška pojednává o Městech a pandemii Covid-19.

Svět se potýká s pandemií koronavirové choroby covid-19, což má a bude mít výrazné dopady i na města, jejich vzhled i každodenní fungování. Přednáška stručně nastíní světové dějiny pandemií a měst, popíše a shrne současnou situaci a představí možné směry budoucího vývoje.

Přednáší Mgr. Jan Dostalík, Ph.D. z Katedry enviromentálních studií na Fakultě sociálních studií MU.

Přednáška je zdarma.