Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme

• 18. listopadu 2021
  • Aula, Fakulta sociálních studií (3. poschodí, Joštova 10, Brno)

Debata s Gen. Ing. Andorem Šándorem (v záloze) o bezpečnostní situaci a na aktuální témata, která ve světě rezonují.

Gen. Ing. Andor Šándor (v záloze), bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR, uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management, autor mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, v současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti a v této oblasti se věnuje i lektorské činnost.

Při účasti na prezenční akci U3V MU je třeba vždy dodržovat platná nařízení a opatření vlády ČR a Masarykovy univerzity.
V případě nepříznivé epidemiologické situace a v návaznosti na nařízení vlády ČR anebo vedení Masarykovy univerzity se přednáška uskuteční distančně, tedy online.

Přednáška je zdarma, je pouze nutné rezervovat si místo pomocí e-přihlášky.

Elektronická přihláška na přednášku