Kancelář U3V MU se nachází opět v místnostech č. 352 a č. 353 ve 3. patře v budově na Komenského náměstí 2.

Akutní respirační infekce v praxi lékárníka

Sedmá mimořádná přednáška z cyklu Pandemie v celospolečenských souvislostech přibližuje tématiku Akutních respiračních infekcí v praxi lékárníka. Touto přednáškou Vás provede pan PharmDr. Karel Vašut, Ph.D., přednosta Ústavu aplikované farmacie na Farmaceutické fakultě MU.

Přednáška seznámí posluchače se základními onemocněními dýchacího traktu a jejich symptomy, s důrazem na možnosti jejich řešení v rámci samoléčení. Diskutována bude úloha lékárny a lékárníka - konzultační a poradenská činnost při výběru léčivých přípravků vydávaných bez lékařského předspisu.

Přednáší PharmDr. Karel Vašut, Ph.D. působí jako přednosta Ústavu aplikované farmacie na Farmaceutické fakultě MU.

Přednáška je zdarma.