Jaký je stav českého školství?

• 26. dubna 2021
  • Online přednášku můžete sledovat zde.

Srdečně Vás zveme na další přednášku z cyklu Emeritní rektoři MU pro U3V na téma Jaký je stav českého školství?, kterou si pro Vás připravil prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL. M., emeritní rektor Masarykovy univerzity, profesor Katedry mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií MU.

Bez kvalitního vzdělávání nemůže mít naše země dobrou budoucnost. Přednáška se bude věnovat problémům současného vzdělávacího systému v České republice, otázkám, jaké vzdělání děti a mladí lidé dnes potřebují, a výzvám, které před našimi školami stojí.

Přednáší prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL. M., emeritní rektor Masarykovy univerzity, profesor Katedry mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií MU.

Přednáška se uskuteční on-line na Youtube - https://youtu.be/4eBNGkd8aNo.

Přednáška je zdarma. Přednáška bude opatřena přepisem mluveného slova (titulky).

Pokládání dotazů je možné na chatu přímo u přednášky. Případně Váš dotaz zašlete na e-mail u3v@rect.muni.cz je zajištěno, že dotazy z emailu budou přepsány do chatu.

prof. Fiala