Kancelář U3V MU se nachází v místnosti č. 249 ve 2. patře v budově na Komenského náměstí 2.

Jak si udržet naději a duševní zdraví v době koronavirové

  • 15. června 2021
    15:30
  • Online přednášku můžete sledovat zde.

Mimořádná přednáška na téma Jak si udržet naději a duševní zdraví v době koronavirové je již čtvrtou přednáškou z cyklu Pandemie v celospolečnských souvislostech, a připravila si ji pro Vás paní doc. PhDr. Alena Slezáčková, Ph.D. působící na Ústavu  psychologie a psychosomatiky a na Ústavu lékařské etiky Lékařské fakulty MU.

Naděje je klíčová pro udržení duševního zdraví a psychické odolnosti v náročných životních obdobích. V přednášce budeme hovořit nejen o tom, co říkají současné vědecké výzkumy o významu naděje pro úspěšné zvládání stresových situací, ale zaměříme se především na praktická doporučení pro posílení naděje a duševního zdraví. Představíme si konkrétní metody vycházející z vědeckého směru pozitivní psychologie, které nám mohou pomoci ubránit se úzkosti, nepohodě a beznaději, a významně podpořit naše duševní zdraví a psychickou pohodu.

Přednáší doc. PhDr. Alena Slezáčková, Ph.D. působící na Ústavu  psychologie a psychosomatiky a na Ústavu lékařské etiky Lékařské fakulty MU.

Přenos se uskuteční on-line na Youtube - https://youtu.be/lKXejnZ-5ls.

Přednáška je zdarma a bude opatřena přepisem mluveného slova (titulky).

Pokládání dotazů je možné na chatu přímo u přednášky. Případně Váš dotaz zašlete na e-mail u3v@rect.muni.cz je zajištěno, že dotazy z emailu budou přepsány do chatu.

Bez popisku

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info