Trénování paměti – ONLINE

  • 2. listopadu – 7. prosince 2021
  • on-line přes MS Teams

Cyklus šesti přednášek je zaměřen především na poznávací (kognitivní) funkce. Cílem je ukázat účastníkům, že i když nám život někdy něco bere, máme v sobě neuhasitelný zdroj, ze kterého můžeme čerpat sílu a chuť do života, vyzkoušet si využívat představivost, popustit uzdu naší fantazii a vydat se do krajin poznání a umění z jiného pohledu.

Jednotlivé přednášky se budou konat ONLINE prostřednictvím aplikace Microsoft Teams na obrazovkách Vašich počítačů v termínu od 2. 11. do 7. 12. 2021 kurz je rozdělen na dvě skupiny, mezi kterými si můžete vybrat - 1. skupina bude mít přednášky od 9:00 do 10:30 hodin a 2. skupina od 11:00 do 12:30 hodin.

lektoři: manželé Dohnalovi

V případě, že Vás nabídka zaujala a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz níže).

Výuka probíhá on-line. Pro přihlášení k výuce je nutné znát Vaše UČO (univerzitní číslo osoby – zpravidla šestimístný číselný kód) a primární heslo. Pokud již tyto údaje máte, dejte nám prosím vědět v přihlašovacím formuláři. Pokud je nemáte, rádi Vám je vygenerujeme a pošleme na uvedený e-mail nejpozději týden před zahájením kurzu.
Před začátkem první lekce Vám zašleme e-mailem pokyny, jak se k výuce připojit.

Chci se přihlásit do 1. skupiny Chci se přihlásit do 2. skupiny Program kurzu v PDF

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info