Španělský jazyk pro velmi mírně pokročilé online

  • 3. února – 26. května 2021
  • on-line přes MS Teams
  • Lektor:              PhDr. Alena Simbartlová

Kurz španělština pro velmi mírně pokročilé navazuje na výuku v minulém semestru – má za cíl zdokonalit se v komunikaci v běžných denních situacích: představit se, hovořit o své rodině, svém povolání, zálibách, cestování, jak a kdy nakupovat (rozdílný denní režim – siesta), jídlo a kultura stolování, jak si objednat v restauraci, atd. na vyšší úrovni.

Součástí kurzu bude také další poznávání kultury a reálií španělsky mluvících zemí (životní styl, rozdíly mezi španělsky mluvícími zeměmi, rozdíly v rámci Španělska, nejzajímavější oblasti a města Španělska, nejvýznamnější svátky ve Španělsku: Feria de Abril, Semana Santa, Fallas, Sanfermines, Camino de Santiago. Kurz se zaměří také na další kulturní fenomény z literatury, hudby a tance /flamenco/, filmu, malířství, architektury, apod.).

Výukové materiály: výuka bude probíhat podle učebnice AVENTURA 2 Španělština pro střední a jazykové školy (v minulém semestru jsme probrali L7, L8, L9).  Účastníci kurzu obdrží materiály k výuce zdarma – učebnici si není třeba pořizovat.

 

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info