Od 2. 5. 2023 nás DOČASNĚ najdete v kanceláři č. 249 ve druhém patře na Komenského náměstí 2.

Španělský jazyk pro velmi mírně pokročilé (jaro 2019)

  • 6. března – 29. května 2019
  • Komenského nám. 2, místnost č. 501

Kurz je určen všem, kdo se zajímají o španělštinu, Španělsko a Latinskou Ameriku a rádi se učí cizí jazyky.
Je zaměřen na jednoduchou komunikaci v běžných denních situacích: představit se, hovořit o své rodině, svém povolání, zálibách, cestování, jak a kdy nakupovat (rozdílný denní režim – siesta), jídlo a kulturu stolování, jak si objednat v restauraci, atd. Součástí kurzu bude také seznámení se s kulturou a reáliemi španělsky mluvících zemí (životní styl, rozdíly mezi španělsky mluvícími zeměmi, rozdíly v rámci Španělska, nejzajímavější oblasti a města Španělska, nejvýznamnější svátky ve Španělsku, korida, Svatojakubská cesta, kultura: literatura, hudba a tanec (flamenco), film, malířství, architektura, atd.).

Lektor: PhDr. Alena Simbartlová
Výukové materiály: výuka bude probíhat podle učebnice AVENTURA 1 Španělština pro střední a jazykové školy (v minulém roce jsme probrali L 1–5). Účastníci kurzu obdrží materiály k výuce zdarma – učebnici si není třeba pořizovat.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pouze pro posluchače, kteří navštěvují některý z dlouhodobých kurzů (alespoň roční) v akademickém roce 2018/2019. Počet účastníků je maximálně 14 osob.

Termín lekcí

Kurz se bude konat od 6. 3. do 29. 5. 2019 vždy ve středu od 14.00 do 15.30 hodin. Celkem se koná 11 lekcí. Kurz se nekoná 1. a 8. 5. 2019 z důvodu státního svátku.

Cena kurzu

Cena kurzu je 770,- Kč (70 Kč/lekce)
Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info