Španělský jazyk pro středně pokročilé B1

  • 9. března – 25. května 2022
  • učebna 501 (budova bývalé lékařské fakulty, Komenského nám. 2.)

Forma výuky: prezenčně
Počet účastníků: maximálně 12 osob
Lektor: PhDr. Alena Simbartlová
Termíny: 9. 3. 2022 – 25. 5. 2022, středa 12.00 – 13.30 hod., celkem 12 lekcí
Cena: 70,- Kč/lekce
Platba: 840,- Kč (březen 2022 – květen 2022)

Kurz španělština pro středně pokročilé navazuje na výuku v minulém semestru. Budeme se zdokonalovat v komunikaci v běžných denních situacích. Zaměříme se také na další témata: mezilidské vztahy, zdraví a nemoci, životní prostředí a ekologie, práce a profese, volný čas, zprávy, cestování a ubytování, nakupování, svátky a tradice apod.

Součástí bude také další poznávání kultury a reálií španělsky mluvících zemí (životní styl, rozdíly mezi španělsky mluvícími zeměmi, rozdíly v rámci Španělska, nejzajímavější oblasti a města Španělska a Latinské Ameriky). Budou probírány další kulturní fenomény z literatury, hudby a tance, filmu, malířství a architektury španělsky mluvících zemí.

Výukové materiály: výuka bude probíhat podle učebnice Nuevo espaňol en marcha 3 (od 3. lekce).

Kurz je určen pouze pro posluchače, kteří navštěvují některý z dlouhodobých kurzů (alespoň roční) v tomto akademickém roce 2021/2022.

V případě nepříznivé epidemiologické situace a v návaznosti na nařízení vlády ČR anebo vedení Masarykovy univerzity může kurz kdykoliv přejít do distanční, tedy online formy.

Při účasti na prezenčním kurzu U3V MU je třeba vždy dodržovat platná nařízení a opatření vlády ČR a Masarykovy univerzity.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info