Španělský jazyk pro středně pokročilé B1

  • 20. října 2021 – 16. února 2022
  • učebna 501 (budova bývalé lékařské fakulty, Komenského nám. 2.)

Forma výuky: prezenčně
Počet účastníků: maximálně 12 osob
Lektor: PhDr. Alena Simbartlová
Termíny: 20. 10. 2021 – 16. 2. 2022, středa 12.00 – 13.30 hod., celkem 15 lekcí
(výuka bude probíhat do 15. 12. a poté od 5. 1., dne 17. 11. se nekoná z důvodu státního svátku)
Cena: 70,- Kč/lekce
Platba: 1050,- Kč (říjen 2021 – únor 2022)

Kurz španělština pro středně pokročilé navazuje na výuku v minulém semestru – má za cíl zdokonalit se v komunikaci v běžných denních situacích: představit se, hovořit o své rodině, svém povolání, zálibách, cestování, jak a kdy nakupovat (rozdílný denní režim – siesta), jídlo a kultura stolování, jak si objednat v restauraci, atd. na vyšší úrovni.

Součástí kurzu bude také další poznávání kultury a reálií španělsky mluvících zemí (životní styl, rozdíly mezi španělsky mluvícími zeměmi, rozdíly v rámci Španělska, nejzajímavější oblasti a města Španělska, nejvýznamnější svátky ve Španělsku: Feria de Abril, Semana Santa, Fallas, Sanfermines, Camino de Santiago. Kurz se zaměří také na další kulturní fenomény z literatury, hudby a tance /flamenco/, filmu, malířství, architektury, apod.).
Výukové materiály: výuka bude probíhat podle učebnice AVENTURA 2 Španělština pro střední a jazykové školy (od 8 lekce). Účastníci kurzu obdrží materiály k výuce zdarma – učebnici si není třeba pořizovat.

Kurz je určen pouze pro posluchače, kteří navštěvují některý z dlouhodobých kurzů (alespoň roční) v tomto akademickém roce 2021/2022.

V případě nepříznivé epidemiologické situace a v návaznosti na nařízení vlády ČR anebo vedení Masarykovy univerzity může kurz kdykoliv přejít do distanční, tedy online formy.

Při účasti na prezenčním kurzu U3V MU je třeba vždy dodržovat platná nařízení a opatření vlády ČR a Masarykovy univerzity.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info