Německý jazyk pro pokročilé online

  • 2. února – 25. května 2021
  • on-line přes MS Teams
  • Forma výuky:       online přes aplikaci Microsoft Teams
  • Počet účastníků: maximálně 16 osob
  • Lektor:           Mgr. Petra Sojková
  • Termíny:       2. 2. – 25. 5. 2021 vždy v úterý 9.30 – 11.00 h, celkem 16 lekcí. Výuka se nebude konat 23. 2.- nepřítomnost lektorky
  • Cena:             40,- Kč/lekce
  • Platba:           640,- Kč (únor – květen 2021)

Výuka probíhá online.

Pro řádný a efektivní průběh výuky je nutné, abyste měli na svých počítačích kamery a mikrofony, protože bude třeba, aby Vás při plnění zadaných úkolů viděla a slyšela vyučující i ostatní studenti.

Pro připojení k výuce je nutné znát Vaše UČO (univerzitní číslo osoby) a také primární heslo. Pokud již tyto údaje máte, dejte nám to prosím vědět v přihlašovacím formuláři. Pokud je nemáte, rádi Vám je vygenerujeme a pošleme na uvedený e-mail.

Před začátkem první lekce Vám zašleme e-mailem s pokyny, jak se k výuce připojit.

Kurz je určen pro ty, kteří chtějí příjemným a přirozeným způsobem navázat na svou dříve získanou znalost německého jazyka a rozvíjet jeho použití na úrovni, která umožňuje dorozumět se v běžných situacích každodenního života. Pracuje se se zajímavými texty a poslechovými materiály, popř. videomateriály, které posluchače seznamují s životem v německy mluvících zemích, gramatické jevy se procvičují v komunikativních situacích.

Používaná učebnice: studio d B2/2 Die Mittelstufe, Kurs- und Übungsbuch + cvičebnice studio d B2/2 Sprach- und Prüfungstraining (nakladatelství Cornelsen), dokončení učebnice B2/2

V případě zájmu se přihlaste prostřednictvím elektronické přihlášky! Odkaz na elektronickou přihlášku je umístěn níže.

Elektronická přihláška do kurzu Německý jazyk pro pokročilé

Poplatek za kurz je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu, preferujeme platbu bankovním převodem (splatnost 14 dní od vystavení faktury). Je-li to možné, zvolte prosím tuto variantu.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info