Konverzace v anglickém jazyce online

  • 2. února – 25. května 2021
  • on-line přes MS Teams

Výuka probíhá online.

Pro řádný a efektivní průběh výuky je nutné, abyste měli na svých počítačích kamery a mikrofony, protože bude třeba, aby Vás při plnění zadaných úkolů viděla a slyšela vyučující i ostatní studenti.

Také možnost použití tiskárny je pro výuku výhodou.

Pro připojení k výuce je nutné znát Vaše UČO (univerzitní číslo osoby) a také primární heslo. Pokud již tyto údaje máte, dejte nám to prosím vědět v přihlašovacím formuláři. Pokud je nemáte, rádi Vám je vygenerujeme a pošleme na uvedený e-mail.

Před začátkem první lekce Vám zašleme e-mail s pokyny, jak se k výuce připojit.

Kurz anglické konverzace je zaměřen na upevnění a rozšíření stávajících jazykových znalostí a dovedností, a to formou mluveného projevu založeného zejména na rozhovorech a diskusích. Nedílnou součástí kurzu je prohlubování slovní zásoby, které doplňuje procvičování běžných gramatických jevů. Součástí kurzu je v omezené míře i psaný projev - např. psaní krátkých emailů, stručných popisů, vzkazů, vyplňování formulářů apod. Po dohodě s účastníky kurzu bude vytvořen seznam témat, kterým budou jednotlivé lekce věnovány. V oblasti konverzační a lexikální je cílem kurzu zejména zvládnutí témat běžného života, jakými jsou cestování, doprava, ubytování, komunikace s cizinci, nakupování, návštěva lékaře apod.

Výukové materiály: K dispozici budou před jednotlivými lekcemi studijní materiály, podle potřeby doplňované krátkými nahrávkami či videi. Není třeba si kupovat učebnici.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info