Francouzský jazyk pro pokročilé

Forma výuky: prezenčně, učebna 501 (budova bývalé lékařské fakulty, Komenského nám. 2.)
Počet účastníků: maximálně 15 osob
Lektor: Mgr. Daniela Veškrnová
Termíny: 8. března 2023 - 17. května 2023, středa 10.15 – 11.45 hod., celkem 11 lekcí
Cena: 935,- Kč (březen 2023 – květen 2023)

Anotace:
Francouzština, to nejsou jen neoblíbená nepravidelná slovesa, náročná gramatika a záludná výslovnost! Studovat francouzštinu znamená osvěžit si znalosti o francouzské kultuře a významných osobnostech i jejich vlivu na naši zemi, poučit se (a možná se přitom i trochu pobavit) o francouzském přístupu k tolik glorifikované gastronomii i k životu a třeba také získat inspiraci pro poznávací cestu do některé z frankofonních zemí. To všechno formou čtení krátkých textů, ústního i písemného doplňování cvičení a kvízů, poslechů a nácviku jednoduchých komunikačních situací ve francouzštině.

Kurz navazuje na výuku v minulém semestru, ale je otevřen všem ostatním zájemcům, kteří si už dříve osvojili základy francouzštiny a chtějí si je oprášit a rozvinout.

Kurz je určen pouze pro posluchače, kteří navštěvují některý z dlouhodobých kurzů (alespoň roční) v tomto akademickém roce 2022/2023.

Pokud se kurz nezaplní, bude nabídka rozeslána odběratelům newsletteru a bude zveřejněna také zde na webu, s možností přihlásit se.

Výukové materiály:
Účastníci je obdrží zdarma v kurzu, není třeba pořizovat si učebnici.

Elektronická přihláška Program kurzu v PDF

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info