Všeobecně zaměřený kurz v Telči

O kurzu

2 semestry = 1 rok

Jednoletý kurz se koná v pobočce U3V v Telči a na jeho koncepci se podílí jednotlivé fakulty MU.

16 přednášek

Během 16 přednášek získají posluchači informace ze všech vědních oborů, na které se specializují jednotlivé fakulty Masarykovy univerzity.

Jedná se o cyklus přednášek, který bude realizován v Univerzitním centru Telč.

Kurz je určen všem zájemcům, kteří si chtějí rozšířit svůj všeobecný přehled a dříve získané znalosti z nejrůznějších vědních oborů. Na jeho koncepci a obsahu se podílejí fundovaní odborníci z jednotlivých fakult Masarykovy univerzity. Posluchači se tak seznámí s novými poznatky téměř ze všech oblastí vědy.

Místo a termín konání

Jednotlivé přednášky základního programu trvají 2 vyučovací hodiny (90 minut) a konají se jednou za čtrnáct dnů od října do května.

Předpokládaný čas a místo konání:  pátek od 13:00 a 15:00 hod. (posluchači budou po přihlášení rozdělení do dvou skupin) v Univerzitním centru Telč, Náměstí Zachariáše z Hradce 2.

Program kurzu

Program kurzu na akademický rok 2024/2025

Cena kurzu

Platí se zápisné ve výši 960 Kč za celý akademický rok (16 přednášek).

Jak se přihlásit

• Přihlašování na akademický rok 2024/2025 bude spuštěno 6. května 2024.
  • Přihlásit se můžete prostřednictvím písemné přihlášky.

Písemná přihláška

Písemné přihlášky bude možné podávat od 6. května 2024 v knihovně Univerzitního centra Telč, nám. Zachariáše z Hradce 2, Telč, a to v úředních hodinách (pondělí a středa 8.30-12, 13-17; pátek 8.30-12) či po předchozí domluvě.

Přihláška k vytištění

Kontakt: