U3V MU se zúčastní minifestivalu třetího věku

16. 7. 2021

Již druhé setkání úspěšného minifestivalu třetího věku nazvaného Babí léto a Dědský den se bude konat v Lužáneckém parku 22. srpna v čase od 14 do 20 hod.

Stejně jako loni zde nesmí chybět stánek naší Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity s názvem Mozková posilovna. Pro návštěvníky našeho stánku jsme letos připravili nejrůznější kvízy, hádanky, ale i hry a zajímavosti! Za splněné aktivity na našem stánku Vás bude čekat také drobná odměna. Krom toho Vám rádi předáme informace o naší univerzitě nebo představíme nabídku kurzů pro příští akademický rok.

Kromě programu Univerzity třetího věku MU se můžete těšit například také na hudební program big bandu Mojmíra Bártka, dechovkovou klasiku v podání jazzmanů pod značkou Vepřovjanka a na závěr programu na cimbálovou muziku Slováckého krúžku.

Celý program je ZDARMA.

Pro více informací si dovolíme Vás odkázat na webové stránky pořadatele.

Web pořadatele