Tajemství skrytá v DNA aneb co nám všechno může DNA prozradit o identitě člověka

9. 10. 2019

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

nabízíme Vám další z krátkodobých kurzů, který jsme pro Vás ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou a Ústavem experimentální biologie připravili.

Pro velké ohlasy opakujeme úspěšný loňský kurz Tajemství skrytá v DNA aneb co nám všechno může DNA prozradit o identitě člověka.

Kurz se bude konat vždy ve středu od 9.30 do 11.30 h v termínu od 30. 10. do 27. 11. 2019 na Komenského nám. 2 v zasedací místnosti č. 300 (3. podlaží).

Tento kurz již běžel v loňském podzimním semestru a pro pozitivní ohlasy a velký zájem jej opakujeme!

V rámci kurzu díky přednášejícímu RNDr. Pavlu Lízalovi, Ph.D., zjistíte odpovědi na otázky typu: Je rozmanitost v naši DNA dostatečná ke spolehlivé identifikaci jedince, například pachatele trestního činu? Můžeme se z DNA dozvědět barvu očí nebo vlasů jejího nositele?

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky.

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Nově můžete využít možnost platby bankovním převodem. Tuto variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týdne zprávu z Obchodního centra MU, v jejíž příloze naleznete pokyny k platbě. Prosíme, uskutečněte platbu převodem, co nejdříve.

Těšíme se na Vaši účast!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info