Slavnostní zakončení vzdělávání U3V v Brně

Středa 15. června 2022 se stala významnou pro necelé dvě stovky posluchačů Univerzity třetího věku. I přes nepřízeň covidové pandemie a nástrahy online výuky se po třech letech stali našimi absolventy a na slavnostní promoci v Aule na Právnické fakultě MU převzali osvědčení o absolvování.

15. 6. 2022

V tento den se uskutečnily dva slavnostní ceremoniály. Dopoledne patřilo absolventům tříletého kurzu Umění, objednavatelé a umělecký styl v dějinách, kteří kurz navštěvovali v letech 2019 - 2022. Za přítomnosti prorektora MU prof. Ing. Martina Kvizdy, Ph.D. a děkanky Filozofické fakulty MU doc. Mgr. Ireny Radové, Ph.D. byla všem absolventům předána osvědčení o úspěšném absolvování kurzu, která obdrželi z rukou proděkanky Filozofické fakulty Mgr. et Mgr. Bc. Zuzany Šalamounové, Ph.D. Obřadu byl přítomen také garant kurzu prof. PhDr. Jiří Kroupa, CSc., jehož přítomnost velmi potěšila všechny promující.

Odpoledne se fanfáry rozezněly podruhé, tentokrát pro absolventy čtyřletého Všeobecně zaměřeného kurzu. Za přítomnosti prorektora MU prof. Ing. Martina Kvizdy, Ph.D. a akademických funkcionářů jednotlivých fakult byla všem absolventům předána osvědčení o úspěšném absolvování kurzu promotorem doc. Mgr. Vladimírem Richterem.

Fotografie ze slavnostního ukončení Všeobecně zaměřeného kurzu Fotografie ze slavnostního ukončení kurzu Umění, objednavatelé a umělecký styl v dějinách