Kancelář U3V MU se nachází opět v místnostech č. 352 a č. 353 ve 3. patře v budově na Komenského náměstí 2.

Přerušení výuky U3V MU nadále trvá

9. 3. 2020

Rádi bychom Vás informovali, že opatření rektora MU týkající se přerušení veškeré výuky Univerzity třetího věku MU nadále trvá.

Přerušení výuky se týká všech kurzů organizovaných Univerzitou třetího věku MU - tedy kurzů dlouhodobých i krátkodobých, což zahrnuje také kurzy jazykové a pohybové. Seznam kurzů naleznete zde. Je také přerušen provoz studoven U3V MU.

Opatření bude trvat až do odvolání. O vývoji situace a dalších krocích budete informováni prostřednictvím e-mailu.

Pro aktuální informace proto prosím sledujte Váš e-mail či tyo webové stránky.

Pokud e-mail nemáte, budete informováni prostřednictvím SMS či telefonního hovoru.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit skrze e-mail (u3v@rect.muni.cz) nebo na telefonním čísle 549 498 141, případně 549 494 477, 549 497 137.

Děkujeme za pochopení.

Kontakty U3V Více o postupech v rámci MU