Na jarní semestr 2020 pro Vás ještě připravujeme...

Na co se v jarním semestru roku 2020 můžete ještě těšit a kdy spustíme přihlašování do dalších kurzů? Na to vše odpovíme!

15. 2. 2020

Na jarní semestr 2020 pro Vás na Univerzitě třetího věku MU připravujeme dva báječné kurzy! Bližší informace k nim a především k přihlašování zveřejníme v průběhu měsíce února.

Oba kurzy jsou připravovány ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou MU.

Dr. Lízal si po dvou skvělých kurzech připravil volné pokračování s názvem Kapitoly z historie moderního člověka aneb cesta po stopách naší DNA. Cyklus přednášek odpoví na otázky kde, kde a jak jsme se tu jako moderní lidé vzali a jak jsme osídlili svět.

Druhým kurzem bude další pokračování úspěšného cyklu Astronomie aneb blíže ke hvězdám, který pro Vás chystá doc. Zejda se svým týmem z Ústavu teoretické fyziky a astrofyziky.

To vše, již brzy! Sledujte naše webové stránky nebo si rovnou zažádejte o zasílání novinek z U3V.

Těšíme se na Vaši účast!