Možnost využití dobrovolnických služeb

16. 3. 2020

Masarykova univerzita se snaží pomáhat také v těchto náročných časech a myslí i na seniory. Bylo zřízeno dobrovolnické centrum, kde jsou dobrovolníky studenti Masarykovy univerzity.

Studenti MU a další přihlášení dobrovolníci Vám mohou pomoci s nákupy, vyvenčením Vašeho domácího mazlíčka, úklidem nebo pomoci s internetem či sociálními sítěmi. Dobrovolnické centrum nabízí také psychologickou pomoc či pomoc v oblasti ekonomie a financí.

Pokud máte zájem o jakoukoliv formu pomoci:

• vyplňte tento formulář
  • nebo volejte na číslo 549 49 8800
  • nebo pošlete SMS zprávu s Vaším jménem na číslo 775 855 636
  • nebo pište na pomoc@muni.cz

Budete kontaktování pracovníky dobrovolnického centra, kteří Vás informují o dalším postupu.

Nebojte se si o pomoc říct, a pokud můžete, zůstávejte prosím doma.

Potřebuji pomoc

Pokud by chtěl pomáhat někdo z Vašich rodinných příslušníků nebo známých a stát se dobrovolníkem, může se přihlásit prostřednictvím formuláře níže. Speciálně se hledají dobrovolníci k šití roušek.

Chci být dobrovolníkem Chci pomáhat šít

Více o dobrovolnících MU

Myslíme na naše posluchače také co se týká výuky a možnosti udržet mysl aktivní i z domu.

Jsme v kontaktu s našimi přednášejícími a pracujeme na zajištění online výuky či tipech na online kurzy a možnosti sebevzdělávání se.