Mimořádná přednáška: Rozhodovací činnost soudů ve věcech péče o nezletilé děti

27. 9. 2019

další z mimořádných přednášek přichystaných pro podzimní semestr 2019 je přednáška na téma  Rozhodovací činnost soudů ve věcech péče o nezletilé děti aneb „Kam směřuje rodina v současné zrychlené době“.

Přednáška se bude konat dne 17. 10. 2019 ve 14.00 h., na Komenského nám. 2, v místnosti č. 300, 3. podlaží naproti schodišti.

V přednášce se Mgr. Jana Lorencová, okresní soud Brno-venkov, zaměří na základní hodnoty rodiny v současné zrychlené době a na to, jak rozhodují soudy v rodinných věcech. Část přednášky bude věnována prarodičům.

Vstup na přednášku je zdarma, jen je třeba se přihlásit.

Bližší informace naleznete na stránce přednášky.

Zobrazit přednášku