Mimořádná přednáška: Nová energetika v kontextu klimatických změn

31. 10. 2019

Vážené posluchačky a vážení posluchači,

zveme Vás na mimořádnou přednášku, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Fakultou sociálních studií!

Mimořádná přednáška na téma Nová energetika v kontextu klimatických změn se uskuteční dne 4. 11. 2019 ve 14.00 h, v Aule Fakulty sociálních studií.

Můžete se na ní dozvědět mnohé o problematice klimatických změn, o současné jaderné energetice a potenciálu obnovitelných zdrojů. S tímto tématem Vás seznámí doc. Mgr. Filip Černoch, Ph.D., jenž působí na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MUNI.

Přednáška je určena také pro veřejnost. Můžete na ni tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Více informací o přednášce naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujala a budete se chtít přednášky zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky.

Těšíme se na Vaši účast.