Humor v hudbě

30. 1. 2020

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

dovolte mi Vás informovat, že do jarní nabídky krátkodobých tematických kurzů zařazujeme taktéž kurz pana profesora Miloše Štědroně, CSc. s názvem Humor v hudbě.

Jedná se o cyklus sedmi přednášek, které vychází z předpokladu, že hudba je metajazyk – to znamená, že nemá konkrétní význam a každý z nás ji chápe a rozumí jinak.

Kurz bude probíhat od 27. 2. do 16. 4. 2020, vždy ve čtvrtek od 9.30 do 11.00 hod. v Moravské zemské knihovně, Kounicova 65a, v Konferenčním sále v přízemí.

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00) nebo bankovním převodem. Variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky.

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týdne zprávu z Obchodního centra MU (obchod@mail.muni.cz), v jejíž příloze naleznete fakturu s pokyny k platbě. Platbu prosím proveďte co nejdříve.

Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu. V opačném případě bude přihláška stornována a místo nabídnuto jinému zájemci.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz níže).

Elektronická přihláška do kurzu Humor v hudbě

Těšíme se na Vaši účast!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info