Forma výuky v podzimním semestru 2020

28. 8. 2020

Dovolujeme si Vás informovat, že z rozhodnutí vedení univerzity se výuka v podzimním semestru 2020 v dlouhodobých kurzech U3V MU uskuteční distanční formou, tedy online.

Univerzita reaguje na aktuální vývoj situace a vzhledem k velkému zájmu o kurzy U3V MU a kladným ohlasům na jarní online výuku, chce univerzita v pořádání dlouhodobých kurzů U3V MU dále pokračovat alespoň tímto způsobem.

Přihlašování do jednoletých kurzů (Kulturní dědictví a památková péče na Moravě, U3V a Moravské zemské muzeum) a 1. ročníku Všeobecně zaměřeného kurzu je stále možné od 1. září od 8:00 hodin. Pokud jste měli v plánu se přihlásit, zvažte, zda Vám online forma vyhovuje.

Přihlášení posluchači budou moci sledovat přednášky doma na svých počítačích, a to ve dnech a časech, které jsou určeny pro jednotlivé kurzy.

Jakmile bude možné scházet se v přednáškových místnostech, přejde U3V MU na prezenční (kontaktní) výuku a přihlášení posluchači budou o této změně s dostatečným předstihem informováni.

Více o přihlašování a nabídce kurzů