Cvičit můžete i doma

23. 3. 2020

On-line výuka nemusí být jen přednášky a elektronické zdroje nemusí být jen e-knihy nebo naučná videa.

Je důležité nezapomínat také na fyzickou kondici! Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity pro Vás připravila skvělá videa a tipy, jak na to.

Že jde cvičit i v domácích podmínkách ukazuje Mgr. Lenka Svobodová, Ph.D., která připravila několik videí s jednoduchými návody na pohybové aktivity doma.

Chci aktivněji cvičit doma

PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D. z Katedry podpory zdraví doporučuje ZDRAWEB.

Na tomto webu najdete obecné články o zdraví i pohybu, ale také videa se cviky, u kterých jsou v současné situaci nejlépe použitelná videa z oblasti protahovacích cvičení.

Chci se protáhnout