Barva univerzitního semaforu se od pondělí 7. 3. mění na bílou

21. 2. 2022

Na základě vývoje epidemické situace rozhodl Krizový štáb MU o zmírnění zavedených opatření na MU a o změně barvy univerzitního semaforu na bílou. Od 1. března probíhá výuka všech kurzů na U3V MU prezenčně dle aktuálních opatření vlády. Na přednáškách přestává od 7. 3. díky bílé barvě univerzitního semaforu platit povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

Kancelář U3V MU Vám bude opět k dispozici v úředních hodinách (PO, ST 9-11; ÚT, ČT 13-15) na adrese Komenského nám. 2 ve 3. patře (kancelář 352 nebo 353).

Děkujeme Vám za Vaši přízeň v nelehkých časech a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Provoz MU se řídí univerzitním semaforem. Aktuální barva je bílá