Barva univerzitního semaforu se od pondělí 7. 3. mění na bílou
Na základě vývoje epidemické situace rozhodl Krizový štáb MU o zmírnění zavedených opatření na MU a o změně barvy univerzitního semaforu na bílou. Od 1. března probíhá výuka všech kurzů na U3V MU prezenčně dle aktuálních opatření vlády. Na přednáškách přestává od 7. 3. díky bílé barvě univerzitního semaforu platit povinnost nošení ochrany dýchacích cest.
Kancelář U3V MU Vám bude opět k dispozici v úředních hodinách (PO, ST 9-11; ÚT, ČT 13-15) na adrese Komenského nám. 2 ve 3. patře (kancelář 352 nebo 353).
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v nelehkých časech a těšíme se na osobní setkání s Vámi.
Více článků
-
TIP
Kurz LÉČIVÉ ROSTLINY v moderní medicíně a každodenním životě
Zveme Vás na distanční verzi kurzu, který poskytne ucelený pohled na léčivé rostliny a jejich využití v prevenci a podpoře zdraví. Kurz je určen všem, kdo se chtějí dozvědět více o síle přírody a jejím vědecky podloženém využití.
-
TIP
Jarní krátkodobý kurz: Idyla v české kultuře
Idyla patří ke klíčovým žánrům evropské kultury již od antiky. V české kultuře však hraje výraznější roli než v kulturách jiných. Vypovídá tento fakt něco o české "národní povaze"? Jak idyla ovlivnila náš vztah k sobě samým, k vlastní zemi a ke světu? Proč patří k nejvydávanějším českým knihám Babička Boženy Němcové? Na tyto a další otázky se pokusí odpovědět náš kurz.