Od 2. 5. 2023 nás DOČASNĚ najdete v kanceláři č. 249 ve druhém patře na Komenského náměstí 2.

ASTRONOMIE aneb blíže ke hvězdám IX

21. 2. 2020

Srdečně Vás zveme na další pokračování úspěšného kurzu, který pořádáme ve spolupráci s Ústavem teoretické fyziky a astrofyziky Přírodovědecké fakulty MU.

Kurz je již devátým pokračováním cyklu astronomických přednášek v rámci Univerzity třetího
věku MU. Posluchači v něm rozšíří své dosavadní znalosti nabyté v minulých kurzech a také
se seznámí se zcela novými poznatky v oblasti astronomie.

Kurz se bude konat vždy v úterý od 16.00 do 17.30 hodin v termínu od 10. 3. do 28. 4. 2020 v Aule Přírodovědecké fakulty.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit viz níže.

Chci se přihlásit Více o kurzu

Přehled všech článků