ASTRONOMIE aneb blíže ke hvězdám IX

21. 2. 2020

Srdečně Vás zveme na další pokračování úspěšného kurzu, který pořádáme ve spolupráci s Ústavem teoretické fyziky a astrofyziky Přírodovědecké fakulty MU.

Kurz je již devátým pokračováním cyklu astronomických přednášek v rámci Univerzity třetího
věku MU. Posluchači v něm rozšíří své dosavadní znalosti nabyté v minulých kurzech a také
se seznámí se zcela novými poznatky v oblasti astronomie.

Kurz se bude konat vždy v úterý od 16.00 do 17.30 hodin v termínu od 10. 3. do 28. 4. 2020 v Aule Přírodovědecké fakulty.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit viz níže.

Chci se přihlásit Více o kurzu