Přihlašování na akademický rok 2020/2021

Jednoleté kurzy a 1. ročník Všeobecně zaměřeného kurzu

Od úterý 1. září 2020 od 8:00 hodin bude možné přihlásit se do 1. ročníků a jednoletých kurzů na akademický rok 2020/2021.

Přihlašování bude probíhat elektronicky prostřednictvím Obchodního centra MU (klikněte zde).

Při přihlašování postupujte podle návodu, který naleznete zde.

Nabídku kurzů na akademický rok 2020/21, do kterých se můžete hlásit, včetně programů, naleznete níže.

UPOZORNĚNÍ: Z rozhodnutí vedení univerzity se výuka v podzimním semestru v dlouhodobých kurzech uskuteční distanční formou, tedy online.

Aktuálně již také probíhá přihlašování do pokračujících ročníků a Kurzu pro absolventy.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat (na emailu (u3v@rect.muni.cz) nebo telefonu 549 49 8141).

Nabídka kurzů na akademický rok 2020/2021

Tříleté kurzy

Kurz trvá šest semestrů (3 roky) a je zaměřen na otázky zdravého a smysluplného životního stylu ve vyšším věku.

Program pro 1. ročník

Program pro 2. ročník (2. ročník kurzu je určen pouze pro ty, kteří navštěvovali 1. ročník)
Program pro 3. ročník
(3. ročník kurzu je určen pouze pro ty, kteří navštěvovali 1. a 2. ročník)

Více o kurzu

Tříletý kurz se věnuje především výkladu vybraných uměleckých děl v okolnostech jejich vznikání a v kontextu jejich působení.
V roce 2020/2021 se 1. ročník kurzu neotvírá.

Program pro 3. ročník
(3. ročník kurzu je určen pouze pro ty, kteří navštěvovali 1. a 2. ročník)

Jednoleté kurzy

V průběhu jednoletého kurzu se posluchači blíže seznámí s regionem jižní a střední Moravy bohatým na historické památky.

Program pro akademický rok 2020/21

Více o kurzu

Během kurzu se posluchači seznámí s poznatky z oblasti kultury, historie i přírodních věd, kterými se zabývají jednotlivá oddělení MZM.

Program kurzu pro akademický rok 2020/21

Více o kurzu

Tyto kurzy jsou určeny pouze pro ty posluchače Univerzity třetího věku MU, kteří již absolvovali víceletý kurz a získali osvědčení o absolvování.

Program kurzů pro akademický rok 2020/21