Dopady pandemie na mezinárodní a domácí cestovní ruch

Další mimořádná přednáška na téma Dopady pandemie na mezinárodní a domácí cestovní ruch je již šestou přednáškou z cyklu Pandemie v celospolečenských souvislostech, a připravila si ji pro Vás paní Ing. Markéta Novotná, Ph.D. působící na Katedře regionální ekonomie a správy, a také Institutu pro dopravní ekonomii, geografii a politiku na Ekonomicko-správní fakultě MU.

Světová pandemie koronaviru velmi zasáhla celé odvětví cestovního ruchu. V důsledku globálních cestovních omezení došlo k masivnímu poklesu mezinárodních turistických příjezdů. Jak se tyto restrikce projevily v mezinárodních statistikách? Jakým způsobem může pandemie ovlivnit další rozvoj cestovního ruchu?

Přednáší Ing. Markéta Novotná, Ph.D. působí na Katedře regionální ekonomie a správy, a také Institutu pro dopravní ekonomii, geografii a politiku na Ekonomicko-správní fakultě MU.

Přednáška je zdarma a bude se konat online zde.