Telč – Významné šlechtické rody

Nad rámec základního programu Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity si Vás dovolujeme pozvat na kurz Významné šlechtické rody, který se uskuteční v pohádkové Telči v termínu od 7. 3. do 10. 3. 2019.

Kurz se bude věnovat nejvýznamnějším šlechtickým rodům u nás. Kromě přednášek s oblíbenou lektorkou U3V MU a autorkou mnoha populárních publikací PhDr. Martinou Indrovou se budou moci posluchači zúčastnit také exkurzí s odborným výkladem.

Možnost ubytování je v Univerzitním centru Telč (www.uct.muni.cz), případně se lze do kurzu zapsat i bez přepravy a ubytování, od čehož se poté odvíjí cena kurzu:

·        1 900 Kč – cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích (3 noci bez stravování – k dispozici je společná kuchyňka), poplatek za kurz a cestu autobusem

·         800 Kč – cena zahrnuje pouze poplatek za kurz, nezahrnuje přepravu a ubytování

Podrobnější informace o kurzu a jeho programu naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujala a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné přihlásit se prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz níže) a následně přijít do kanceláře U3V na Komenského nám. 2 v úředních hodinách (Po, St 9.00 – 11.00 h; Út, Čt 13.00 – 15.00 h) a zaplatit kurzovné. Kurzovné musí být uhrazeno nejpozději 14 dní před zahájením kurzu.

Elektronická přihláška do kurzu Telč – Významné šlechtické rody

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast!