Paříž – její čtvrti, příběhy a legendy II

jste milovníky Paříže a zajímají Vás její malebné uličky, romantické zahrady či různé legendy, neváhejte se přihlásit do pokračování oblíbeného kurzu Paříž – její čtvrti, příběhy a legendy II.

Kurz bude probíhat od 25. 2. 2019 do 29. 4. 2019, vždy v pondělí od 10.00 do 11.30 hod.

Místo konání: Komenského nám. 2, Velká posluchárna č. 200 (1. patro naproti schodiště).

Absolvování předchozího běhu tohoto kurzu není podmínkou pro účast v jeho pokračování.

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška Paříž – její čtvrti, příběhy a legendy II

Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Kurz je určen také pro veřejnost. Můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Těšíme se na Vaši účast.