Nástrahy sociálních služeb

vítáme Vás v novém akademickém roce 2019/2020. V posledních slunných dnech jsme si pro vás připravili řadu zajímavých krátkodobých kurzů.

Prvním z nich je nový krátkodobý kurz s názvem Nástrahy sociálních služeb, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Fakultou sociálních studií MU a Odborem zdraví města Brna. Kurzem Vás provede doc. Kateřina Kubalčíková a lektoři z praxe.

Termín: 2. 10.4. 12. 2019, vždy ve středu od 8.15 do 9.45 hod.

Místo konání: Komenského nám. 2, Velká posluchárna č. 200 (1. patro naproti schodiště).

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška do kurzu Nástrahy sociálních služeb

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Nově můžete využít možnost platby bankovním převodem. Tuto variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týden zprávu od Obchodního centra MU, v jejíž příloze naleznete pokyny k platbě. Prosíme, uskutečněte platbu převodem, co nejdříve.

Těšíme se na Vaši účast.