Mimořádná přednáška

v tomto roce si Masarykova univerzita připomíná 100 let od svého založení. Při této příležitosti Vás srdečně zveme na mimořádnou přednášku, která se uskuteční ve spolupráci Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity a Ústavu soudního lékařství v Brně.

Přednáška nese název Okolnosti nástupu prof. Kučery, prvního děkana Lékařské fakulty a druhého rektora MU při přechodu císařství v republiku a uskuteční se v úterý 19. února 2019 od 16:00 do 17:30 hodin na Ústavu soudního lékařství (Tvrdého 2a, Brno, posluchárna v přízemí vpravo).

Přednáška je zaměřená na velice úzkou specializaci jednoho oboru medicíny v období před a po I. světové válce a jejím cílem je seznámit posluchače s fakty sice zajímavými, ale z různých důvodů běžně nepublikovanými.

Bližší anotaci přednášky naleznete zde.

Přednáška je zdarma, je pouze nutné zarezervovat si místo.

Ti z vás, kteří budou mít zájem se připravované přednášky zúčastnit, se mohou přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz níže).

Elektronická přihláška na mimořádnou přednášku ,,Okolnosti nástupu prof. Kučery…“