Latinská Amerika v zrcadle dějin: od Kolumba po současnost

nad rámec základního programu Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity Vám ve spolupráci s Ústavem románských jazyků a literatur Filozofické fakulty MU nabízíme nový krátkodobý kurz s názvem:

Latinská Amerika v zrcadle dějin: od Kolumba po současnost

(Proměny makroregionu hispánské Severní Ameriky a karibské oblasti).

Kurz se bude konat vždy v pátek, od 25. 10. – 29. 11. 2019,                                          v čase od 10.00 do 11.30 hod.

Místo konání: Fakulta sociálních studií (Joštova 10), posluchárna P31 (3. patro)

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihlášku do kurzu Latinská Amerika v zrcadle dějin

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Nově můžete využít možnost platby bankovním převodem. Tuto variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týden zprávu od Obchodního centra MU, v jejíž příloze naleznete pokyny k platbě. Prosíme, uskutečněte platbu převodem, co nejdříve.

Těšíme se na Vaši účast.