Kurz ASTRONOMIE aneb blíže ke hvězdám VII

Vážená paní, vážený pane,

zveme Vás na další pokračování oblíbeného krátkodobého kurzu ASTRONOMIE aneb blíže ke hvězdám VII., který je připravovaný ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou MU.

V rámci sedmého pokračování kurzu se posluchači seznámí například se Sluncem, cestami na Měsíc, s kosmickým počasím, kosmonautikou atd.

Absolvování předchozích běhů není podmínkou pro účast v tomto kurzu.

Kurz se bude konat vždy ve čtvrtek od 16.00 do 17.30 hod., a to od 7. března do 25. dubna 2019 Aule Přírodovědecké fakulty MU, Kotlářská 2, Brno.

Kurz je určen taktéž pro veřejnost, můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a kteří nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz níže).

Elektronická přihláška do kurzu ASTRONOMIE aneb blíže ke hvězdám VII.

Kurzovné je třeba uhradit minimálně týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU v úředních hodinách (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352). Kapacita kurzu je omezená, zařazeni budou jen ti nejrychlejší z Vás.

Těšíme se na Vaši účast.