Hudební dílny v renesanční Telči

rádi bychom Vás pozvali k účasti na kurzu, který pořádáme ve spolupráci s Hudební školou YAMAHA Brno s názvem Hudební dílny v renesanční Telči. V rámci tohoto kurzu, který se koná v termínu od 17. do 21. května 2019, se můžete naučit hrát na flétnu či kytaru nebo zlepšit své dosavadní dovednosti.

Náplň kurzu je rozdělena na tři hlavní části:

A)    VOKÁLNÍ ČÁST

·         Kapitoly z historie vokální hudby

·         Hlasová technika jako podpora fyzické a duševní hygieny

B)    INSTRUMENTÁLNÍ ČÁST

·         Skupinová výuka zobcových fléten (zvládnutí techniky hry na nástroj, rozvoj hudebního sluchu, instrumentální souhra)

·         Základy hry na kytaru (doprovodná kytara, spojování akordů, rozložené akordy, hra jednoduché melodie, technika hry pravé ruky,)

C)    VOKÁLNĚ INSTRUMENTÁLNÍ WORKSHOP

·         zábavné využití získaných vědomostí a dovedností při společném osvojování stylového vokálně instrumentálního repertoáru)

Podrobnější informace o ubytování a programu kurzu naleznete zde.

Pokud vás tento kurz zaujal, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz níže).

Elektronická přihláška na kurz Hudební dílny v renesanční Telči

Kurzovné je třeba uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00). V opačném případě bude přihláška stornována a místo nabídnuto dalšímu zájemci.