Filmový kurz ve Scale - Charlie a Frigo

ve spolupráci s Filozofickou fakultou jsme si pro Vás připravili další z oblíbených filmových kurzů Mgr. Radomíra D. Kokeše, Ph.D. s názvem Charlie a Frigo: Poetika filmových grotesek Charlese Chaplina a Bustera Keatona.

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na tomto kurzu, který se bude konat vždy v úterý od 11.30 do 14.00 h v termínu od 16. 10. do 4. 12. 2018 v Univerzitním kině Scala.

Mgr. Radomír D. Kokeš, Ph.D., připravil kurz, který se zaměří na dva významné tvůrce filmové grotesky, přičemž nabídne nový úhel pohledu na dějiny klasické hollywoodské kinematografie.

Bližší informace o nabízeném kurzu a přehled filmů, které budete moci shlédnout, naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška do kurzu Charlie a Frigo

Kurzovné je třeba uhradit minimálně týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Kurz je určen také pro veřejnost. Můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Těšíme se nashledání v tomto kurzu!

<xml></xml>