Filmový kurz – Film noir coby ozvláštňující funkce v klasické i postklasické hollywoodské éře

Vážené posluchačky, vážení posluchači

s radostí Vás zveme na další z oblíbených filmových kurzů Mgr. Radomíra D. Kokeše, Ph.D., s názvem Film noir coby ozvláštňující funkce v klasické i postklasické hollywoodské éře.

Kurz se již tradičně bude konat v Univerzitním kině Scala.

Přednáškový cyklus se zaměří na film noir, tedy na zřejmě nejmilovanější oblast americké kinematografie, jež nepřestává fascinovat nové a nové generace cinefilů.

Termíny konání: 5. 3. – 30. 4. 2019, vždy v úterý od 11.30 do 14.00 h (kromě úterý 9. 4.)

Bližší informace o nabízeném kurzu a přehled filmů, které budete moci shlédnout, naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška do kurzu Film noir

Kurzovné je třeba uhradit minimálně týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Kurz je určen také pro veřejnost. Můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Těšíme se na Vás ve Scale!