Ekonomie pro každého

do nového roku 2019 jsme pro Vás ve spolupráci s Ekonomicko-správní fakultou Masarykovy univerzity připravili kurz Ekonomie pro každého.

Jménem Univerzity třetího věku MU si Vás dovolujeme pozvat k účasti na tomto kurzu, který se bude konat vždy ve středu od 10.00 do 11.30 h v termínu od 16. 01. do 27. 02. 2019 na Komenského nám. 2 v zasedací místnosti č. 300 (3. podlaží).

V rámci sedmi přednášek se posluchači seznámí se základy ekonomického myšlení a principy fungování ekonomiky. Kurz obsáhne zásadní témata z oblasti ekonomie, která ovlivňují ekonomickou situaci seniorů. Jedna z přednášek bude věnována nejprogresivnější části ekonomické vědy, a to experimentální ekonomii.

Bližší informace o nabízeném kurzu a anotaci jednotlivých přednášek naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška do kurzu Ekonomie pro každého.

Kurzovné je třeba uhradit minimálně týden před zahájením kurzu v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00). Kapacita kurzu je omezená, zařazeni budou jen ti nejrychlejší z Vás.

Kurz je určen také pro veřejnost. Můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Těšíme se na Vaši účast.