Astronomický kurz - Vesmír bez hranic

dovolte mi, abychom Vám nabídli možnost zúčastnit se mimořádného astronomického kurzu Vesmír bez hranic, který se bude konat od 22. do 26. 5. 2019 v Univerzitním centru v Telči.

Prostřednictvím série přednášek, prezentací, praktických cvičení a pozorováním denní i noční oblohy bude účastníkům poodhalen půvab vesmíru a také budou seznámeni s nejnovějšími poznatky z oboru.

Akce je součástí projektu s názvem Celoživotní vzdělávání bez hranic, který je financován z Programu Interreg V – A, Rakousko – Česká republika.

Odbornými garanty kurzu jsou doc. RNDr. Miloslav Zejda, Ph.D., a doc. Ernst Paunzen, Dr.

Protože je kurz pořádán ve spolupráci s rakouskými partnery a budou se ho účastnit také rakouští posluchači, jsou k účasti vítáni ti, kteří umí německy. Není to však podmínka. Přednášky budou probíhat paralelně/společně v českém a německém jazyce.

Podrobné informace o náplni a programu kurzu, dopravě a podmínkách účasti naleznete zde.

V případě, že Vás tato nabídka zaujme, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz)

Elektronická přihláška do kurzu Vesmír bez hranic

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 353 a 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Nově Vám nabízíme také možnost platby bankovním převodem. Tuto variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu zprávu z Obchodního centra MU, v jejíž příloze naleznete pokyny k platbě. Prosíme, uskutečněte platbu převodem, co nejdříve.

Poplatek je třeba uhradit nejpozději do 15. 5. 2019. V opačném případě bude přihláška stornována a místo nabídnuto dalšímu zájemci. Při platbě převodem z účtu je třeba dodržet splatnost na faktuře.

Těšíme se na Vaši účast.