1939: Annus mirabilis hollywoodské kinematografie?

Vážené dámy, vážení pánové,

s Vaším svolením bych Vás velmi ráda pozvala na další z oblíbených filmových kurzů Mgr. Radomíra D. Kokeše, Ph.D., s názvem 1939: Annus mirabilis hollywoodské kinematografie?

Kurz se již tradičně bude konat v Univerzitním kině Scala.

Přednáškový cyklus se zaměří na rok, který bývá tradičně považován za „zázračnou sezónu“ hollywoodské kinematografie.

Termíny konání: 15. 10. – 10. 12. 2019, vždy v úterý od 11.30 do 14.00 h (kromě 12. 11. 2019)

Bližší informace o nabízeném kurzu a přehled filmů, které budete moci zhlédnout, naleznete zde.

V případě, že Vás nabídka zaujme a kurzu se budete chtít zúčastnit, je nutné se přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky (viz odkaz).

Elektronická přihláška do kurzu 1939: Annus mirabilis hollywoodské kinematografie?

Platbu můžete provést osobně (v hotovosti nebo kartou) v kanceláři U3V MU (Komenského nám. 2, 3. patro, dveře č. 352) v úředních hodinách (Po, St 9:00 – 11:00; Út, Čt 13:00 – 15:00).

Nově můžete využít možnost platby bankovním převodem. Tuto variantu platby si můžete zvolit v rámci elektronické přihlášky. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu nejpozději do týdne zprávu z Obchodního centra MU, v jejíž příloze naleznete pokyny k platbě. Prosíme, uskutečněte platbu převodem, co nejdříve.

Kurz je určen také pro veřejnost. Můžete na něj tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.

Těšíme se na Vaši účast!