Aktuálně z dění na Univerzitě třetího věku

28.
listopad

Úřední hodiny během vánočních svátků

Dovolujeme si Vás informovat o provozu Univerzity třetího věku během vánočních svátků. Poslední úřední hodiny v roce 2014 proběhnou ve čtvrtek 11. prosince 2014. V roce 2015 bude provoz U3V opět zahájen v pondělí 5. ledna 2015. V období od 15. prosince 2014 do 2. ledna 2015 tedy úřední hodiny probíhat nebudou.

Dovolujeme si Vás informovat o provozu Univerzity třetího věku během vánočních svátků.

Poslední úřední hodiny v roce 2014 proběhnou ve čtvrtek 11. prosince 2014. V roce 2015 bude provoz U3V opět zahájen v pondělí 5. ledna 2015.

V období od 15. prosince 2014 do 2. ledna 2015 tedy úřední hodiny probíhat nebudou.

Číst celé

24.
listopad

Výstava výtvarných prací posluchačů U3V MU

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu kreseb a fotografií posluchačů Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity, kteří se v červenci 2014 zúčastnili výtvarného plenéru v Telči. Výstava probíhá ve dnech od 26. 11. do 31. 12. 2014 v Kavárně pod hodinami na adrese Česká 31, Brno. 

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu kreseb a fotografií posluchačů Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity, kteří se v červenci 2014 zúčastnili výtvarného plenéru v Telči. Výstava probíhá ve dnech od 26. 11. do 31. 12. 2014 v Kavárně pod hodinami na adrese Česká 31, Brno. 

Číst celé

04.
listopad

Pozvánka na koncert Variace hudebních stylů

Vážené posluchačky, vážení posluchači, Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity Vás srdečně zve na koncert Variace hudebních stylů, který se uskuteční v neděli 23. listopadu 2014 v přednáškovém sále Dietrichsteinského paláce (Zelný trh 8, Brno). Pro zobrazení podrobnějších informací o koncertu klikněte na následující odkaz: Informace o koncertu Muzikobraní s Moravským klavírním triem Vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu je třeba si předem rezervovat místo. V případě zájmu...

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity Vás srdečně zve na koncert Variace hudebních stylů, který se uskuteční v neděli 23. listopadu 2014 v přednáškovém sále Dietrichsteinského paláce (Zelný trh 8, Brno).

Pro zobrazení podrobnějších informací o koncertu klikněte na následující odkaz:

Informace o koncertu Muzikobraní s Moravským klavírním triem

Vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu je třeba si předem rezervovat místo. V případě zájmu je proto nutné příhlásit se prostřednictvím elektronického formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na následující odkaz:

Přihláška na koncert Variace hudebních stylů

Vstupné činí 150,- Kč a je nutné jej uhradit v hotovosti v kanceláři Univerzity třetího věku MU minimálně týden před konáním koncertu.

Těšíme se na Vaši účast.

Číst celé

09.
říjen

Kurz Nový občanský zákoník

Vážené posluchačky, vážení posluchači, nad rámec základního programu pro Vás Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity připravila kurz Nový občanský zákoník. Kurz se skládá ze 6 přednášek, jejichž cílem je seznámit posluchače s novou právní úpravou, a to nejen po stránce teoretické, ale především také praktické. Kurzu je určen i pro seniory, kteří nejsou posluchači Univerzity třetího věku MU. Podrobnější informace o kurzu naleznete zde. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím...

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

nad rámec základního programu pro Vás Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity připravila kurz Nový občanský zákoník.

Kurz se skládá ze 6 přednášek, jejichž cílem je seznámit posluchače s novou právní úpravou, a to nejen po stránce teoretické, ale především také praktické.

Kurzu je určen i pro seniory, kteří nejsou posluchači Univerzity třetího věku MU.

Podrobnější informace o kurzu naleznete zde.

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky, kterou zobrazíte kliknutím na následující odkaz:

Přihláška do krátkodobého kurzu Nový občanský zákoník

Číst celé

09.
říjen

Nabídka hudebních kurzů

Vážené posluchačky, vážení posluchači, dovolujeme si Vám nabídnout možnost zúčastnit se hudebních kurzů, které pro Vás Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity připravila. Konkrétně se jedná o následující kurzy: Zobcová flétna pro úplné začátečníkyZobcová flétna pro věčné začátečníkyNebojme se keyboardu pro věčné začátečníkyNoví účastníci kurzů hraní na zobcovou flétnu mohou využít lekci 20.10. v 9:30 hod. jako ukázkovou, kde se s lektorkou domluví na skupině, do které budou...

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost zúčastnit se hudebních kurzů, které pro Vás Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity připravila. Konkrétně se jedná o následující kurzy:

Noví účastníci kurzů hraní na zobcovou flétnu mohou využít lekci 20.10. v 9:30 hod. jako ukázkovou, kde se s lektorkou domluví na skupině, do které budou podle pokročilosti zařazeni.

Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na název příslušného kurzu.

Zájemci se mohou přihlásit osobně v kanceláři Univerzity třetího věku MU (Komenského nám. 2, 2. patro, dveře č. 262 a 263), případně telefonicky (549 49 8141) nebo e-mailem (u3v@rect.muni.cz). Kurzovné je nutné uhradit v hotovosti v kanceláři U3V, a to nejpozději týden před začátkem kurzu.

Těšíme se na Vaši účast.

Číst celé

07.
říjen

Nabídka krátkodobých tematických kurzů

Vážené posluchačky, vážení posluchači, Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity pro Vás v podzimním semestru 2014 připravila širokou nabídku krátkodobých tematických kurzů. Aktuálně bychom Vás rádi informovali o možnosti zúčastnit se následujících kurzů: Bajky a bestiáře: zvířecí tématika v literatuře od antiky po středověkObjevujeme svět - úžasný děda, úžasná babičkaPráce s počítačem pro úplné začátečníkyPodrobé informace zobrazíte kliknutím na název příslušného kurzu. V případě...

Vážené posluchačky, vážení posluchači,

Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity pro Vás v podzimním semestru 2014 připravila širokou nabídku krátkodobých tematických kurzů. Aktuálně bychom Vás rádi informovali o možnosti zúčastnit se následujících kurzů: 

Podrobé informace zobrazíte kliknutím na název příslušného kurzu. V případě zájmu se můžete přihlásit emailem (u3v@rect.muni.cz), telefonicky (549 49 8141) nebo osobně v naší kanceláři (Komenského nám. 2, 2. patro, dveře č. 262 a 263).

Na všechny tyto kurzy se mohou přihlašovat posluchači Univerzity třetího věku MU, kurzu Bajky a bestiáře se mohou zúčastnit i senioři, kteří nejsou našimi posluchači.

Úplnou nabídku krátkodobých kurzů naleznete zde.

Číst celé

Propagační video Univerzity třetího věku

U3V na Facebooku