Práce s počítačem pro pokročilé

Do kurzu již není možné se hlásit, je plně obsazen.

Nad rámec základního programu U3V vám ve spolupráci s Pedagogickou fakultou MU nabízíme kurz Základy práce s počítačem pro pokročilé:

Termíny: 17.4. - 17.5. 2012, vždy v úterý a ve čtvrtek 16:00 - 19:00

Lektor: Ing. Martin Dosedla

Anotace:

Praktická cvičení tohoto kurzu budou zaměřena na rozšiřování a prohlubování znalostí při práci s PC. Předpokladem je absolvování kurzu pro začátečníky (tj. znalost Windows, Word, Excel, Internet). Náplň jednotlivých cvičení bude co nejvíce přizpůsobena požadavkům účastníků. Předpokládaná základní témata a oblasti jsou: Internet – pokročilé vyhledávání, ICQ a IM, online služby (TV, radio, …), e-shopy, tvorba vlastních stránek, e-mail, stahování z internetu, … Kancelářské programy – procvičení Excel, Word, (Power Point), Outlook, … Práce se soubory – vypalování CD (DVD), flash disky, komprimace, zpracování obrázků, zvuk, (video). Absolvent kurzu získá přehled a praktické schopnosti v širším spektru uživatelského používání osobního počítače.

Do kurzu se můžete přihlásit u paní Strmiskové na Studijním odboru RMU, Žerotínovo nám. 9, dveře č.274.