Internetové zdroje obrazových materiálů a fotografií

Do kurzu již není možné se hlásit, je obsazen.

Nad rámec základního programu U3V Vám nabízíme krátkodobý tematicky zaměřený kurz, připravený ve spolupráci s Ústavem archeologie a muzeologie Filozofické fakulty MU pod názvem: Internetové zdroje obrazových materiálů a fotografií.

Termín kurzu: vždy v úterý 13. 4. - 1. 6. 2010

Lektor: PhDr. Marie Pardyová, CSc.

Místo konání: učebna 23a na Pedagogické fakultě MU, Poříčí 31, Brno

Náplň kurzu:

Zajímá Vás barvitost světa, jeho památek, jedinečných pohledů zachycených prostřednictvím digitální fotografie a videa? Chcete cestovat pomocí fotografií, které vytvořili jiní, kteří se podělili o své dojmy a kvalitní fotodokumentaci? Prostřednictvím nejrůznějších tematických fotografií můžete rozvíjet své koníčky od entomologie, po numismatiku i vaření. Sami fotografujete a chtěli byste vystavit své fotografie na webu. Není nic snazšího.

Nabízíme Vám krátkodobý názorný kurz v délce osmi vyučovacích lekcí, který Vám to umožní.

Předpokladem pro absolvování kurzu je dobrá znalost práce s počítačem a vlastní funkční e-mailová adresa.

Maximální počet účastníků kurzu je 15 osob.

Bližší informace o termínech konání získáte na studijním odboru RMU.

Do kurzu se můžete přihlásit u paní Černoškové na Studijním odboru RMU, Žerotínovo nám. 9, dveře č. 274, nejpozději do 1. 3. 2010.