Vyhlášení fotosoutěže - Jak vypadá online výuka u Vás doma?

10. 3. 2022

V průběhu měsíců ledna a února jste nám mohli zasílat fotografie a zapojit se tak do soutěže s názvem "Jak se Vám studovalo v online výuce?". S prvními březnovými paprsky se opět obnovila prezenční výuka na U3V, a tak na distanční výuku budeme (snad) už jen vzpomínat z Vašich fotografií.

Soutěžních fotografií se nám sešlo opravdu hodně a po těžkém rozhodování jsme vybrali 5 vítězných. Vzhledem k velké nápaditosti a originálnosti fotografií jsme museli vyhlásit rovnou dvě první a také dvě třetí místa.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a na vítězné fotografie včetně popisků od autorů se můžete podívat níže.

Děkujeme také všem, kteří se do soutěže zapojili a fotografii zaslali!

• 1. místo (dělené)

Eva Pokorná

Každá přednáška je pro mne jak bublina, kde jsem sama, jen s počítačem, daleko od U3V spolužáků.
    Těším se, že brzy ty bubliny prsknou a my se budeme zase vídat.

dělené 1. místo
  • 1. místo (dělené)

Marcela Šalplachtová

Abych nebyla na online výuce sama vyrobila jsem si online spolužáky. A protože nebyl po ruce žádný fotograf, použila jsem poprvé samospoušť na mém mobilním telefonu.

• 2. místo

Jitka Koláčková

Většinu přednášek sledujeme ve dvou a oběma se nám moc líbí 😊

• 3. místo (dělené)

Irena Hrabětová

Díky dálkovému studiu, mohu studovat i s pochroumanou nohou!

• 3. místo (dělené)

Marie Stařecká

"Marie, jsem tu...vše připraveno!"